Hakkımızda

Soyut Akademi, Sunhill International University (Uluslararası Sunhill Üniversitesi) ile koordineli olarak çalışmalar yürüten ve internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenize olanak sunan yeni nesil eğitim platformudur. Aynı zamanda Soyut Akademi, Naature Akademi ve Nuzem - Naature Uzaktan Eğitim Merkezi'ni de bünyesinde bulunduran ve teknoloji tabanlı eğitim sektöründe lider konumda olan Naature Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi'nin kayıtlı resmi markasıdır.

Dünyada her geçen gün, akademik ve kurumsal eğitim programlarının yanı sıra, kişisel gelişim eğitimlerinde de uzaktan eğitim teknolojisinin kullanımı yaygınlaşmaktadır. Genişleyen ürün yelpazesiyle hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara "sertifikalı e-öğrenme hizmeti" vermeyi amaçlayan Soyut Akademi, Türkiye'de bu eksikliği gideren bir çözüm olarak ortaya çıkmış olup 2009 yılından beri çözümlerine devam etmektedir.

Soyut Akademi, alanında uzmanlaşmış bir çok eğitmenin hazırlamış olduğu değerli eğitim materyallerini sizlere online olarak sunmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı yeni eğitim programları için çalışmalar yapmaktadır.

Soyut Akademi, Türkiye'nin ilk uluslararası akreditasyona sahip online eğitim kurumlarından biri olup, tüm eğitimlerimiz ve sertifikalarımız (aksi belirtilmediği sürece) uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, European Association for Higher Education & Accreditation (Avrupa Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu - EAHEA) tarafından yürütülmektedir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir veya Resmi Akreditasyon Belgesi'ni görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz. Soyut Akademi aynı zamanda American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu - AAHEA) resmi ve kayıtlı üyesidir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir veya Resmi Üyelik Belgesi'ni görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizleri de bu oluşumun içerisinde görmek ve hep birlikte kazanımlarımızı artırmak bizlere gurur verecektir.