Fotoğrafçılık Eğitimi

  • Fotoğrafçılık
  • Türkçe Sertifika
  • İngilizce Sertifika

Fotoğrafçılık

150.00 90.00 TL.

Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi Hakkında

Photography

Bu eğitimde sizlere temel fotoğrafçılık bilgilerini aktarmak, daha profesyonel fotoğraflar çekebilmeniz için yararlı ipuçları sunmak, örnek uygulamalarla olası hataları düzeltmenizi sağlamak ve kendi stüdyonuzu kurmanız için gerekenleri aktarmayı amaçladık. Eğitimde yer alan animasyonlar yardımıyla kavramları kolaylıkla öğrenebilir, fotoğrafçılık dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

Fotoğraf çekerek anı yakalamak isteyen herkes bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi İçeriği

  • Temel Fotoğrafçılık Bilgileri
  • Objektifler ve Türleri
  • Fotoğrafta Kompozisyon
  • Yararlı İpuçları
  • Farklı Çekim Türleri
  • Photoshop İle Örnek Uygulamalar
  • Kendi Stüdyonuzu Kurmanın Yolları

Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler