Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

  • Etkili Sunum Teknikleri
  • Türkçe Sertifika
  • İngilizce Sertifika

Etkili Sunum Teknikleri

200.00 120.00 TL.

Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Hakkında

Effective Presentation Techniques

Akılda kalıcı sunum nasıl hazırlanır? Sunuş nasıl olmalıdır? Nelere dikkat etmeliyiz? Anafikirleri kaçırmadan, fikirlerinizi nasıl özetleyebilirsiniz? Etkili sunumlar yapmak için en önemli ipuçları nelerdir?

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

İş hayatına yeni atılacak öğrenciler, yeni mezunlar, iş ararken bir adım öne geçmek isteyen kişiler, kariyerinde değişiklik yapmak isteyen beyaz yakalılar, genç profesyoneller, şirket sahibi ve ortakları, işte, okulda, ve özel hayatında sunum hazırlamak ve sunmak isteyen herkes bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi İçeriği

  • Hazırlık
  • Sunuş
  • Özetleme
  • İpuçları

Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler