E-posta Kuralları Eğitimi

 • E-posta Kuralları
 • Türkçe Sertifika
 • İngilizce Sertifika

E-posta Kuralları

90.00 40.00 TL.

Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi Hakkında

Email Rules

Yazışmalarınız profesyonelliğinizi yansıtıyor mu? Uygun yazışma kurallarını öğrenin. Yazım hatalarının farkına varın. Mesajları anlayın. Yazışmalarınızla profesyonelliğinizi yansıtın. Uygun yazışma kurallarını öğrenin.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

İş hayatına yeni atılacak öğrenciler, yeni mezunlar, iş ararken bir adım öne geçmek isteyen kişiler, kariyerinde değişiklik yapmak isteyen beyaz yakalılar, genç profesyoneller, şirket sahibi ve ortakları, şirketlerde kadrolar yöneten ve kendisine bağlı bir çalışan bulunan bütün yöneticiler, e-posta hesabı olan ve başkalarıyla yazışmalar yapan herkes eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi İçeriği

 • E-Posta Kullanımı
 • E-Posta Kuralları
 • Yazım Hataları
 • Mesajı Cevaplamak
 • Yanlış Anlamalar
 • Doğru İsme E-Posta Göndermek
 • Belirli Gruplardan Gelen E-Postaları Başkalarına Göndermek
 • Sorunların E-Posta ile Çözülmesi
 • Kısaltma ve Şekiller Kullanma
 • Acil ve Önemli Olarak Etiketlendirmek

Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı E-posta Kuralları Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler