Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi

 • Toplam Kalite Yönetimi
 • Türkçe Sertifika
 • İngilizce Sertifika

Toplam Kalite Yönetimi

250.00 150.00 TL.

Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi Hakkında

Total Quality Management

Kurum ve kuruluşlarının uluslararası rekabet ortamında güçlü bir biçimde yer alabilmesinin temel koşullarından biri olan toplam kalite yönetiminin uygulanabilmesi, bu konularda yetişmiş iş gücü ve bilgili personelin varlığına bağlıdır. İşte hazırladığımız bu eğitim; ihtiyaç duyulan bu iş gücünü ve insan kaynaklarını yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

Çalıştıkları firmalarda kalite kavramının yerleşmesini arzulayan üst ve orta kademe yöneticiler, kalite kavramıyla ilgili çalışma yapanlar, faaliyet alanları ne olursa olsun daha iyi, verimli ve karlı iş yapmak isteyen firmaların orta ve üst düzey yöneticileri, yönetici adayları, süreç yönetimi çalışmalarında aktif biçimde rol alan çalışanlar, firmaların kalite yönetim biriminde çalışmak isteyenler, kalite yöneticisi, kalite yönetim temsilcisi olarak çalışan ve kendini geliştirmek isteyenler, toplam kalite yönetimi uzmanlığını belgesini almak isteyenler, yeni bir meslek edinmek isteyenler bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi İçeriği

 • Toplam Kalite Yönetiminin Temel İlkeleri
 • Toplam Kalite Yönetimi ve Gelişimi
 • Kalite Çemberlerini Oluşumu ve Özellikleri
 • Problem Çözme Teknikleri
 • Beyin Fırtınası Yöntemi
 • Akış Şeması Yöntemi
 • Balık Kılçığı Diyagram Yöntemi
 • Pareto Analizi Yöntemi
 • Sürekli İyileştirmeyi Kavramı - Pukö Döngüsü
 • Sürekli İyileştirme Çalışmaları
 • Sürekli İyileştirmede Kullanılan Yöntem ve Teknikler

Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler