Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi

 • Sosyal Medya Uzmanlığı
 • Türkçe Sertifika
 • İngilizce Sertifika

Sosyal Medya Uzmanlığı

450.00 250.00 TL.

Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi Hakkında

Social Media Specialist

Teknoloji ve iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde; firmaların, iletişim, halkla ilişkiler ve reklamcılık faaliyetlerinde, sektörde güçlü bir biçimde yer alabilmeleri için sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmaları gerekmektedir. Bu nedenle firmaların, sosyal medya konusunda bilgili ve yetişmiş iş gücüne ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. İşte hazırladığımız bu eğitim; ihtiyaç duyulan bu iş gücünü ve insan kaynaklarını yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Öne çıkanlar; evinizin rahatlığında eğitim, kariyerinizi ilerletme imkanı, uygun fiyat, kolay kullanım, uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, uzmanlık sertifikası.

Eğitim oluşturulurken; öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, ilginin devamlılığının sağlanması, bilginin hızlı ve kolay aktarılması, bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

Şirketlerin iletişim ve halkla ilişkiler çalışanları, yöneticileri, yeni mezun olmuş halkla ilişkiler veya iletişim fakültesi öğrencileri, reklamcılık bölümü öğrencileri, sosyal medya uzmanı olmak isteyen sektör çalışanları, sosyal medya iletişimini kurumsal hizmet olarak alan şirket ve marka yöneticileri, sosyal medyayı yeni reklam mecrası olarak gören ve bu alanı aktif olarak kullanmak isteyen kurum çalışanları, yöneticileri, inovatif ve girişimci ruha sahip, yeni ve çok hızlı gelişen bir sektörde çalışmak isteyenler, bulunduğu şirkette dijital pazarlama, e-ticaret ve sosyal medya üzerine çalışan ve kendini geliştirmek isteyenler, sosyal medya uzmanlığı belgesini almak isteyenler, yeni bir meslek edinmek isteyenler bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi İçeriği

 • Sosyal Medyanın Tanımı ve Önemi
 • Sosyal Medyanın Getirdiği Avantajlar
 • Önemli Sosyal Medya Kanallarını ve Araçları
 • Sosyal Medyada Başarılı Olmanın Yolları
 • Sosyal Medya Politikası Oluşturma
 • Sosyal Medyada Pazarlama İletişi Kurma
 • Sosyal Medya İçin İletişim Stratejisi Oluşturma
 • Sosyal Medyada Topluluk Yönetimi
 • Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi
 • Sosyal Medyada Kaliteli İçerik Üretmenin Yolları
 • Sosyal Medya Takip ve Ölçümleme
 • Etkin Sosyal Medya Kampanyası Oluşturma

Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler