Satınalma Uzmanlığı Eğitimi

  • Satınalma Uzmanlığı
  • Türkçe Sertifika
  • İngilizce Sertifika

Satınalma Uzmanlığı

320.00 200.00 TL.

Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi Hakkında

Küresel rekabet ortamında satınalma faaliyetleri işletmeler için stratejik bir önem taşımaktadır. Bu kapsamda yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerin bulunması, onlarla olan ilişkilerin yönetilmesi, pazarlık süreçleri, tedarikçi ilişkileri, satınalmada pazar araştırması gibi bir dizi faaliyetin bu eğitimle öğretilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca bu eğitim ile satınalma mesleğini icra eden kişilerin bilgilerinin güncellenmesi, satınalma hakkındaki yeni teknik ve yöntemlerin öğretilmesi hedeflenmektedir.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

En son ve en güncel mesleki bilgileri ve yöntemleri öğrenmek isteyen satınalma personeli ve yöneticileri, sertifikaya ihtiyaç duyan satınalma personeli ve satınalma yöneticileri, stok yönetimi, lojistik, depo, ambar, sevkiyat, tedarikçi ilişkileri ile ilgili tüm çalışanlar, insan kaynakları ve kalite sistem yöneticileri, sorumluları ve uzmanları, kobi sahipleri ve yöneticileri, kariyerinde değişiklik yapmak isteyen beyaz yakalılar, özgeçmişini güçlendirmek ve kariyerine artı değer katmak isteyen kişiler, iş hayatına yeni atılacak öğrenciler bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi İçeriği

  • Satınalma Bölümünün Organizasyonu
  • Tedarik Zinciri Yönetimi
  • Tam Zamanında Satınalma ve Lojistik
  • Stratejik Satınalma Yönetimi
  • Satınalmada Pazarlık Yöntemleri
  • Satınalmada Tedarikçi ve Sözleşme Yönetimi

Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı Satınalma Uzmanlığı Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler