Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi

 • Profesyonel Davranış Becerileri
 • Türkçe Sertifika
 • İngilizce Sertifika

Profesyonel Davranış Becerileri

120.00 90.00 TL.

Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi Hakkında

Profesyonelliğinizi davranışlarınızla gösterin. Ne kadar profesyonel olduğunuzu değerlendirin. Kendinizi geliştirin. Etkili bir ilk izlenim yaratın. İmajınızı koruyun. İş yaşamında dikkat etmeniz gereken kuralları öğrenin.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

İş hayatına yeni atılacak öğrenciler, yeni mezunlar, iş ararken bir adım öne geçmek isteyen kişiler, kariyerinde değişiklik yapmak isteyen beyaz yakalılar, genç profesyoneller, şirket sahibi ve ortakları, şirketlerde kadrolar yöneten ve kendisine bağlı bir çalışan bulunan bütün yöneticiler, günümüz çalışma hayatında profesyonel bir imaja sahip olmak ve gerçek bir profesyonel gibi davranmak isteyen herkes bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi İçeriği

 • İş Yaşamında Profesyonellik
 • İlk İzlenim Nedir?
 • İmaj Nedir?
 • Güçlü Bir Profesyonel İmaj Yaratmanın 10 Etkili Yolu
 • Bir Profesyonelde Olması Gereken Özellikler
 • İşyerinde Giyim-Kuşam
 • Profesyonel Yaşamda İmajınızı Zedeleyecek Hatalar
 • İşyerinde Görgü Kuralları
 • Toplantılar
 • E-posta Kuralları
 • Telefonla Görüşme Kuralları

Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı Profesyonel Davranış Becerileri Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler