Problem Çözme Teknikleri Eğitimi

 • Problem Çözme Teknikleri
 • Türkçe Sertifika
 • İngilizce Sertifika

Problem Çözme Teknikleri

120.00 90.00 TL.

Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi Hakkında

Problemleri sorun olarak değil, kendiniz geliştirmek için bir araç olarak görün. Kim korkar problemden? Problemin farkına varın. Nedenlerini araştırın. Analiz edin. Problemleri çözün ve önünüzdeki engelleri ortadan kaldırın.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

İş hayatına yeni atılacak öğrenciler, yeni mezunlar, iş ararken bir adım öne geçmek isteyen kişiler, kariyerinde değişiklik yapmak isteyen beyaz yakalılar, genç profesyoneller, şirket sahibi ve ortakları, şirketlerde kadrolar yöneten ve kendisine bağlı bir çalışan bulunan bütün yöneticiler, günlük hayatında ve iş ortamında problemlerle uğraşan herkes bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi İçeriği

 • Problemin Tanımı
 • Problem Çözme Teknikleri
 • Beyin Fırtınası
 • Deneme Yanılma Yöntemi
 • 5N 1K Tekniği
 • DAADİ Tekniği
 • Hatadan Kaçınma Yöntemi
 • Neden-Sonuç Diyagramı Yöntemi
 • Altı Şapkalı Düşünce Tekniği
 • Problem Çözme Süreci

Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı Problem Çözme Teknikleri Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler