Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

 • Pazarlama Uzmanlığı
 • Türkçe Sertifika
 • İngilizce Sertifika

Pazarlama Uzmanlığı

250.00 150.00 TL.

Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Hakkında

Marketing Expertise

Ülkemizin her geçen gün genişleyen pazar olanakları, uluslararası pazarlama alanındaki istikrarlı büyüme, bu büyümeye paralel olarak artış gösteren yoğun rekabet, pazarlama konusunda daha fazla uzmanlık gerektirmektedir. Bu durum; firmalar ve işletmeler için bu sektörde çalışacak kalifiyeli ve alanlarında yetkin pazarlama personeline olan ihtiyaçlarını her geçen gün daha da arttırıyor. İşte hazırladığımız bu eğitim; ihtiyaç duyulan bu iş gücünü ve insan kaynaklarını yetiştirmeyi hedefliyor.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

İş hayatına yeni atılacak öğrenciler, yeni mezunlar, firmaların satış ve pazarlama departmanında çalışmak isteyenler, kariyerini pazarlama alanında sürdürmek isteyen kişiler, satış ve pazarlama bölümünde çalışan ve kendini geliştirmek isteyenler, pazarlama uzmanlığını belgeleyecek sertifika almak isteyenler, pazarlama departmanlarında görev alan orta düzey yöneticiler ve çalışanlar, pazarlama alanında kariyer yapma hedefi olanlar bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi İçeriği

 • Pazarlama Hakkında Temel Bilgiler
 • Pazar ve Pazarlama Çevresi
 • Tüketici Davranışları
 • Pazarlama Bilgi Sistemi ve Pazarlama Araştırması
 • Pazar Bölümlendirme
 • Hedef Pazar Seçimi ve Konumlandırma
 • Ürün Kararları ve Yönetimi
 • Fiyat ve Fiyatlandırma
 • Tutundurma Çabaları
 • Dağıtım Kanalları ve Politikaları
 • Pazarlama Yönetimi ve Stratejik Pazarlama Planlaması
 • Pazarlamada Sosyal Sorumluluk

Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler