İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi

 • İtirazlarla Başa Çıkabilme
 • Türkçe Sertifika
 • İngilizce Sertifika

İtirazlarla Başa Çıkabilme

100.00 70.00 TL.

Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi Hakkında

İtirazları karşılayıp ikna kabiliyetinizi, veriminizi, satışlarınızı artırın. Gerçek nedenler ve itirazlar arasındaki farkı öğrenin. Müşterilerin itiraz nedenlerini anlayın ve bunlara hazırlıklı olun. İtirazlarla başa çıkma sürecini anlayın ve yönetin. Bu süreçte asla yapılmaması gerekenler nelerdir, öğrenin.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

İş hayatına yeni atılacak öğrenciler, yeni mezunlar, iş ararken bir adım öne geçmek isteyen kişiler, kariyerinde değişiklik yapmak isteyen beyaz yakalılar, genç profesyoneller, şirket sahibi ve ortakları, müşteri itirazlarını en verimli ve sağlıklı şekilde karşılayıp bunlarla başa çıkmak isteyen, özellikle satışlarını artırmak isteyen satış personelleri bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi İçeriği

 • İtiraz Nedir?
 • Gerçek Bir Neden veya Mazeret
 • Müşteriler Neden İtiraz Eder?
 • İtirazların Üstesinden Gelme
 • İtirazlarla Başa Çıkabilme Süreci
 • İtirazlarla Başa Çıkabilme Yöntemleri
 • Müşteri Hala Satın Almıyorsa Ne Yapmak Gerekiyor?
 • Bunları Yapma
 • Bunları Yap
 • Gerçek İtirazı Ortaya Çıkar
 • İtirazların Üstesinden Gelme

Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı İtirazlarla Başa Çıkabilme Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler