İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi

  • İnsan Kaynakları Uzmanlığı
  • Türkçe Sertifika
  • İngilizce Sertifika

İnsan Kaynakları Uzmanlığı

250.00 150.00 TL.

Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bölümü inceleyiniz.

Bu eğitime özel kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime Başvur

Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi Hakkında

Human Resources Management

Değişen yönetim teknikleri ve üretim süreçleri ile hızla yoğunlaşan rekabet işletmelerde yönetim anlayışını farklılaştırmakta ve insan kaynağı yönetimini işletme yönetiminin stratejik unsuru haline getirmektedir. Bilgiyi üretebilen ve kullanabilen, dolayısıyla katma değerinin sonsuzluğuna vurgu yapılan insan faktörü, insan kaynakları yönetiminin stratejik yönünü ortaya koymaktadır. Kısaca bireysel ve kurumsal öğrenme sürecini kalıcı rekabet avantajına dönüştürmek, insan kaynakları yönetiminin vazgeçilmez önceliği olmuştur. İşte bu noktada, hazırladığımız bu eğitim ile hedeflenen; Kurumların ihtiyacı olan nitelikli insan kaynakları uzmanlarının yetiştirilmesidir.

Öne Çıkanlar; Evinizin rahatlığında eğitim, Kariyerinizi ilerletme imkanı, Uygun fiyat, Kolay kullanım, Uzman eğitmenler tarafından oluşturulmuş güncel içerik, Uzmanlık Sertifikası.

Eğitim Oluşturulurken; Öğrenenin ilgisini konu üzerine toplanması, İlginin devamlılığının sağlanması, Bilginin hızlı ve kolay aktarılması, Bilginin akılda kalıcılığının artırılması amaçlanmıştır.

Kimler Başvurabilir?

İnsan kaynakları yöneticileri, insan kaynakları çalışanları, personel müdürleri ve personel işleri görevlileri, kariyerine insan kaynakları alanında yön vermek isteyenler, ekiplerini daha başarılı yönetmek isteyen yöneticiler, kurumlarda insan kaynakları uzmanı olup kendini geliştirmek isteyenler, insan kaynakları alanına ilgi duyan ve meslek olarak seçmeyi düşünenler bu eğitime başvurabilir.

Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi İçeriği

  • Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimine Giriş
  • İş Analizleri ve İş Tanımları
  • Seçme Yerleştirme
  • Performans Değerlendirme Yönetimi
  • Ücret Yönetimi
  • Kariyer Yönetimi

Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi - Genel Bilgiler

İncelemekte olduğunuz Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi'ne en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla 16 ve üzeri yaş grubundaki herkes başvurabilir.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı eğitimlerimiz, uzaktan eğitim yöntemiyle yapıldığı için başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman online sertifikalı eğitimlerimize başvurabilir ve derslerinize hemen başlayabilirsiniz.

Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi'nin açık kalma ve eğitime devam süresi 7 gündür. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, herhangi bir özür bildiren kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir.

Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi - Sertifikasyon

Eğitim sertifikalarımız hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanmakta ve hem e-posta adresinize hem de kargo adresinize her ayın ilk haftasında gönderilmektedir. Türkçe örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya, İngilizce örnek sertifikamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi - Kurumsal Hizmetiçi Eğitim

Online Sertifikalı İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi'ni kurumunuz çalışanları için toplu olarak satın alabilir ve hizmetiçi eğitimlerinizi mesai saatleriniz dışında, işgücü ve zaman kaybı yaşamadan, uzaktan eğitim metoduyla ve oldukça ekonomik fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Size özel fiyat teklifi almak için, lütfen 0850 840 83 40 numaralı telefonumuzu veya bilgi@sertifikaliegitimler.com e-posta adresimizi kullanınız. Detaylı bilgi için Online Hizmetiçi Kurumsal Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Eğitimler